Відгуки про компанію Paperova Hata інтернет-магазин
Віталій Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Яна Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замовлення! Бажаємо цікавих творчих ідей!
Дарья Т.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за замволення і відгук! Гарної покраски!
Сергій О.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все ОК супер быстро и соответствует описанию.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, звертайтесь ще!
Галина В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук! Гарної покраски.
Олександр Е.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо! Звертайтесь ще.
Сергій О.
Погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
В прошлом заказе продавец отправил посылку в тот же день. В этот раз никакой информации не давал. Сказал что отправят в субботу, а это 4ый день от начала заказа. В субботу отправка не произошла. Кормят завтраками.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук, але треба уточнити, Ви пишите, що інформацію Вам не надавали і параллельно, що кормимо інформаційно сніданками)). Насправді, ми Вам написали 2 повідомлення на Вайбер, одне - подяка за замовлення, друге - інформаційне, що ПЛАНУЄМО (не відправляємо) замовлення в суботу. На жаль, зараз, 100% гарантія відправки в певний день не можлива. Дякуємо, що Ви згадали, що минуле замовлення, ми відправили швидко, а точніше за 20хв, але на жаль, доброго відгука від Вас ми не дочекались. Бажаємо Вам, бути послідовним і якщо пишете негативні відгуки, то пишіть і позитивні відгуки, якщо це заслуговують продавці.
Дякуємо за замовлення! Бажаємо цікавих творчих ідей!
Дякуємо за замволення і відгук! Гарної покраски!
Все ОК супер быстро и соответствует описанию.
Дякуємо за відгук, звертайтесь ще!
Дякуємо за відгук! Гарної покраски.
Дякуємо! Звертайтесь ще.
В прошлом заказе продавец отправил посылку в тот же день. В этот раз никакой информации не давал. Сказал что отправят в субботу, а это 4ый день от начала заказа. В субботу отправка не произошла. Кормят завтраками.
Дякуємо за відгук, але треба уточнити, Ви пишите, що інформацію Вам не надавали і параллельно, що кормимо інформаційно сніданками)). Насправді, ми Вам написали 2 повідомлення на Вайбер, одне - подяка за замовлення, друге - інформаційне, що ПЛАНУЄМО (не відправляємо) замовлення в суботу. На жаль, зараз, 100% гарантія відправки в певний день не можлива.
Дякуємо, що Ви згадали, що минуле замовлення, ми відправили швидко, а точніше за 20хв, але на жаль, доброго відгука від Вас ми не дочекались.
Бажаємо Вам, бути послідовним і якщо пишете негативні відгуки, то пишіть і позитивні відгуки, якщо це заслуговують продавці.
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за відгук! Бажаємо творчого натхнення!